TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

Ümidi kalmadı

Paylaş

genç
    üye
    üye

Ümidi kalmadı

Mesaj tarafından genç Bir Paz 13 Nis. 2008 - 20:11

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Gençlerbirliği OFTAŞ yenilgisiyle şampiyonluk hedefinden uzaklaştıklarını söyledi. Sivas galibiyetiyle yarışa yeniden dahil olduklarını söyleyen Sağlam, “Ama bu maçtan sonra aynı şeyleri düşünemeyiz” ifadesini kullandı.

Tello, Baki ve Rüştü’nün sakatlığı, Cisse, Bobo ile İbrahim Kaş’ın cezalı, Delgado’nun da tam hazır olmaması nedeniyle bu maçta oynamadıklarını belirten Ertuğrul hoca, “Bu mazeretleri bir kenara bırakıyorum. Bu takımın formasını giyen her oyuncu, iyi mücadele etmeli. Maalesef bir takım gibi oynayamadık” diye konuştu.
    Siyah-beyazlıların teknik patronu, “Ama biz şampiyon olacaksak, (hakemdi, federasyondu, seyircisiz maçtı) gibi olumsuzlukları geçmeliyiz. Bundan sonraki maçlarımızı kazanıp ligi en iyi yerde bitirmeyi istiyoruz” ifadesini kullandı.

‘2-3 maçla gitmem’

Gelecek sezonla alakalı çalışmaların temellerini attıklarını da belirten Sağlam, şöyle devam etti: “Beşiktaş’ın hedefleri doğrultusunda önemli transferler yapmamız gerekiyor. Bizim isteklerimizi yerine getirebilecek oyuncular almaya çalışacağız. Benim mukavelem 2010’e kadar devam ediyor. Şu anki düşüncem kesinlikle ayrılmak değil. 2-3 maç yenildim diye gitmem. Tabii ki camia biraz sabırsız. Ama bu takıma büyük zarar verir. Bundan önce Bosque ve Tigana geldi ve bu tür davranışlar yüzünden başarısız oldular. Ama biz görevimize sarılmış durumdayız.”

Milliyet

Forum Saati Paz 4 Ara. 2016 - 16:20