TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

Topuz'a para var personele ise yok!

Paylaş

bardo
    Moderatör
    Moderatör

Topuz'a para var personele ise yok!

Mesaj tarafından bardo Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 16:23

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Kayserispor'un başarılı futbolcusu Mehmet Topuz'a 11 milyon Euro'luk transfer teklifinde bulunurken, kulüp personeli 6 yıl aradan sonra ilk kez maaşlarını alamadı.

Filip Holosko için de Manisaspor'a 5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyen Siyah-Beyazlı yönetim, personel maaşlarını ödemede ise elini sıkı tutuyor.

Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla aldırdığı ve şu ana kadar takıma bir faydası olmayan Holosko'ya 5 milyon euro+Burak+Koray'ı veren Kartal, Slovak futbolcu için Mart'ta 2 ve Haziran'da da 3 milyon euro taksit ödeyecek.

20 yıldır kulübün maaşlarında ciddi bir sorun yaşanmazken, günlerdir ödeme yapamayan yönetim, başkanın babası Erdoğan Demirören'in kapısını çaldı.

Şu ana kadar kulübe 40 milyon dolar para veren Demirören ailesinin ödemeler için kulübe 5 milyon 19 bin dolar daha verdiği öğrenildi.

Böylelikle futbolcuların alacaklarını kapatan yönetim, kasadaki tüm parayı da kullanmış oldu. Şubat ayı personel ödemeleri bu nedenle altı yıl aradan sonra ilk defa aksadı.

Kulüp çalışanları, "Beşiktaş, Mehmet Topuz için kimsenin vermediği kadar para teklif ediyor. Bizim üç kuruş alacaklarımızı versinler. Sabahtan akşama kadar elimizden geldiğince çalışıyoruz. En azından alacaklarımızı zamanında versinler." şeklinde konuştu.

10ur
    üye
    üye

Geri: Topuz'a para var personele ise yok!

Mesaj tarafından 10ur Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:12

ben boşuna demiyorum canaydın ile demir(Coolören olmasaydı fenerbahçe bu kadar başarılı olamazdı çünkü bu iki başkanın yerine sokaktan iki kişi getirsen daha başarılı yönetirdi

10ur
    üye
    üye

Mesaj tarafından 10ur Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:13

Yazıklar olsun,,BUgüne kadar ekonomik yönden olsun,,transfer konusunda olsun hep örnek olarak gösterilen koskoca BJK,ne hallere düştüü..Onu bırak Demirören sinsice bir planla kulübü zor duruma düşürdü sonrada kendisinden borçlandırdı..Birzamanlar FB. nin sistemide buydu..Gerçi FB de başkanların bir çoğu bu borçlanmayı kulübe bağış yaptı..YAZIKLAR OLSUN SİZLERE..Bir FB li ve futbolsever olarak üzücü bir durum..Sadece şunu merak ediyorum ,Demirören başkanlığı kazanamazsa veya ayrılırsa kulübün kendisine olan borcuna karşılık nasıl bir tavır izliycek????..

siprinter
    üye
    üye

Mesaj tarafından siprinter Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:14

tüpçü viskiyi fazla kaçırınca 11 milyon euro diye saçmalamış Smile))) babasının şirketinde bu harcamaları yapsa derhal kapı önüne konulurdu.....

alice
    üye
    üye

Mesaj tarafından alice Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:15

Yalan be kardeşim
    Fenerbahçeden rol çalacam diye koca bjk yi kepaze etti şimdi bide M.topuza 11milyon euro diyo..R.Carlosu da 48 saatte getiriyodu,getir parasını biz verelim dedi FB li yöneticiler ne oldu...
    Peşine takılan bir sürü mal taraftar da avaz avaz bagırıyo....
    O taraftarında geldiği durum da rezillik duruşu:))))))

viper
    üye
    üye

Mesaj tarafından viper Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:16

Allah tüpcüyü arabacıların başından eksik etmesin. Bu adam kesin kara para aklıyor.

viper
    üye
    üye

Mesaj tarafından viper Bir C.tesi 16 Şub. 2008 - 17:18

0 borçtan bu hale takımı getirmek ayrı bir hamaratlık fanatik gş li bile daha iyi yönetirdi sabah akşam teknşk direktör değiştirdiler hepsine borç var şimdi

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 15:29

Similar topics

-

Forum Saati Cuma 9 Ara. 2016 - 15:29